sykkelen.no sykkeltester, sykkelnytt og sykkelutstyrstester
Tipp vinneren på VM søndag 29/9 og vinn en flott Tissot klokke! Tipp vinneren på VM søndag 29/9 og vinn en flott Tissot klokke!
Hvem vinner årets sykkel VM for elite menn i Yorkshire søndag 29/9? Svaret kan du gi i kommentar feltet på FACEBOOKSIDEN vår inntil SØNDAG... Tipp vinneren på VM søndag 29/9 og vinn en flott Tissot klokke!

Hvem vinner årets sykkel VM for elite menn i Yorkshire søndag 29/9?

Svaret kan du gi i kommentar feltet på FACEBOOKSIDEN vår inntil SØNDAG 29. september kl. 12.00.  Da er du med i trekningen om en flott Tissot Tour de France klokke 2019, verdi 3.899,-

 

Noen tips for å finne favorittene? 

1 Algeria (Reguigui)
2 Argentina (Richeze, Sepúlveda)
3 Australia (Matthews, Dennis)
4 Austria (Konrad, Großschartner)
5 Belarus (Kiryienka, Riabushenko)
6 Belgium (Gilbert, Van Avermaet)
7 Bolivia (Aular, Salinas)
8 Canada (Woods, Boivin)
9 Taiwan (Feng)
10 Colombia (Quintana, Chaves)
11 Costa Rica (Amador)
12 Croatia (Rumac, Barać)
13 Czech Republic (Kreuziger, Štybar)
14 Denmark (Fuglsang, Valgren)
15 Ecuador (Carapaz, Narváez)
16 Eritrea (Kudus, Berhane)
17 Estonia (Taaramäe, Kangert)
18 Ethiopia (Grmay, Buru)
19 France (Alaphilippe, Gallopin)
20 Germany (Degenkolb, Ackermann)
21 Great Britain (Thomas, Yates)
22 Greece (Tzortzakis, Farantakis)
23 Hungary (Kusztor, Dina)
24 Ireland (Martin, Bennett)
25 Italy (Trentin, Felline)
26 Japan (Arashiro)
27 Kazakhstan (Lutsenko, Gidich)
28 Latvia (Skujiņš, Neilands)
29 Lithuania (Navardauskas, Bagdonas)
30 Luxembourg (Jungels, Drucker)
31 Netherlands (Mollema, Terpstra)
32 New Zealand (Bennett, Bauer)
33 Norway (Kristoff, Boasson Hagen)
34 Poland (Majka, Bodnar)
35 Portugal (Costa, Oliveira)
36 Romania (Grosu)
37 Russia (Chernetski, Sivakov)
38 Rwanda (Areruya)
39 Slovakia (Sagan, Baška)
40 Slovenia (Roglič, Bole)
41 South Africa (Impey, Gibbons)
42 Spain (Valverde, Sánchez)
43 Sweden (Ludvigsson)
44 Switzerland (Albasini, Dillier)
45 Ukraine (Padun)
46 United States (Craddock, Howes)
47 Uzbekistan (Halmuratov)

Beste rytter etter rangering
1 ALAPHILIPPE Julian 1113
2 VAN AVERMAET Greg 1096
3 ACKERMANN Pascal 1011
4 KRISTOFF Alexander 964
5 VAN DER POEL Mathieu 942
6 FUGLSANG Jakob 825
7 VALVERDE Alejandro 807
8 NAESEN Oliver 800
9 WELLENS Tim 758
10 ŠTYBAR Zdeněk 626
11 MATTHEWS Michael 567
12 WOODS Michael 555
13 MOLLEMA Bauke 545
14 LAMPAERT Yves 534
15 SAGAN Peter 530
16 POLITT Nils 525
17 TRENTIN Matteo 518
18 DEGENKOLB John 499
19 GILBERT Philippe 489
20 COSNEFROY Benoît 489

 

Les også:

    None Found

Terje